Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Budynki użytkowe Daleszyce – oferty sprzedaży i najmu

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Budynek użytkowy, ul. Piaskowa

Wielkopole,Kielce(Daleszyce + 13 km)

10 000 000 zł1 096 m² 9 124,09 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:625 m²

NA sprzedaż lub wynajem budynek użytkowy zlokalizowany W centrum kielc przy ul. Piaskowej 18. Budynek trzykondygnacyjny, podpiwniczony. W skład powierzchni wchodzą: piwnica parter 269 m kw.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 000 zł4 500 m² 1 666,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:8 000 m²

Przemysłowa działka 8000 m2 wraz z zabudowaniami. W atrakcyjnej cenie do sprzedaży obiekt przemysłowy, w skład którego wchodzą hale magazynowe, produkcyjne, biura oraz pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec, ul. Łódzka

Niewachlów I,Kielce(Daleszyce + 13 km)

14 145 zł550 m² 20,91 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

| do wynajęcia hala magazynowa o pow. ok. 550 m2 zlokalizowana na terenie przemysłowo-usługowo-magazynowym przy ul. Łódzkiej. Cały obiekt monitorowany, ogrodzony, strzeżony całodobowo. Hala.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy

Ślichowice,Kielce(Daleszyce + 13 km)

12 900 zł271 m² 47,60 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:400 m²

Do wynajęcia biuro lub powierzchnia handlowo - usługowa o wysokim standardzie wykończenia w frontowej części obiektu. Za nim hala (połączona z biurem, z bezpośrednim przejściem).

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł280 m² 7,86 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

| do wynajęcia hala o powierzchni ok. 280 m2 , zlokalizowana w Kielcach, przy ul. Piekoszowskiej, w dzielnicy Malików. Przybliżone wymiary hali: 23,8 x 71 [m]. Wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Budynek użytkowy, ul. Tęczowa

Brzeziny(Daleszyce + 15 km)

2 599 000 zł1 600 m² 1 624,38 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:4 221 m²

Na sprzedaż: wyjątkowy obiekt usługowy z potencjałem inwestycyjnym sala bankietowa z zapleczem i pokojami noclegowymi Prezentujemy na sprzedaż niezwykle atrakcyjną nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Hala ogrodzona Kielce

Kielce(Daleszyce + 13 km)

2 952 zł89 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

| rezerwacja Do wynajęcia hala produkcyjno - magazynowa o pow. 89 m2, stanowiąca część kompleksu magazynowego, zlokalizowanego w południowej części Kielc. Hala przeznaczona pod.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Pakosz

Baranówek,Kielce(Daleszyce + 13 km)

5 100 zł350 m² 14,57 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Do wynajęcia lokal o powierzchni całkowitej 350 mkw, położony na I piętrze w II piętrowym budynku w niewielkiej odległości od centrum Kielc. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Hala klimatyzowana Bilcza

Bilcza(Daleszyce + 12 km)

41 820 000 zł7 777 m² 5 377,39 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:33 438 m²

| na sprzedaż hala magazynowo - produkcyjna z zadaszoną rampą o powierzchni 6 441 m 2 wraz z zapleczem biurowo socjalnym o pow. 245 m 2 oraz budynkiem biurowym o pow. 1.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Serwis

Serwis(Daleszyce + 20 km)

3 000 000 zł1 481 m² 2 025,66 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:5 380 m²

Do sprzedaży obiekt produkcyjno-usługowy we wsi Serwis, w powiecie kieleckim, gmina Nowa Słupia. Nieruchomość znajduje się bezpośrednio przy drodze Nowa Słupia Starachowice. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Hala ogrzewana Daleszyce

Daleszyce,świętokrzyskie

4 500 zł270 m² 16,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

| do wynajęcia 2 hale przylegające do siebie, o łącznej powierzchni 270 m2 (180+90m2) Murowana hala, pokrycie dachowe z blachy. 2 bramy wjazdowe, bez rampy. Ogrzewanie: piec na paliwa stałe.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij